Společnost Bohemia Energy spolupracuje s charitativní organizací Pink Crocodile School

10.2.2018 Bohemia Energy  Bez komentáře

Společnost Bohemia Energy, největší alternativní dodavatel energií v České republice, navázala spolupráci s  charitativní organizací Pink Crocodile School, která se zaměřuje na podporu dětí s těžkým kombinovaným postižením a sluchovým postižením.

Darovací šek ve výši 1 000 000 Kč převzala v rámci vánoční besídky Dagmar Herrmannová, zakladatelka a ředitelka Pink Crocodile School. Finanční příspěvek je určen na rozšíření stávajícího vzdělávacího a terapeutického centra v Praze pro více dětí a o respitní a paliativní péči.

Bohemia Energy navázala spolupráci s charitativní organizací Pink Crocodile School, darovala ji 1 mil. korun

Bohemia Energy navázala spolupráci s charitativní organizací Pink Crocodile School, darovala ji 1 mil. korun

Víme, že děti naši pomoc potřebují. Zejména ty, které jsou jakýmkoli způsobem znevýhodněné. I tyto děti mají právo na vzdělání a kvalitní plnohodnotný život. Proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s Pink Crocodile School a podpořit jejich skvělý záměr – rozšířit unikátní školu, jejíž součástí bude i dětský hospic,“ uvedl Jiří Písařík, jednatel Bohemia Energy

Pink Crocodile School pomáhá dětem s velmi těžkým postižením překonat nepřízeň osudu. Svým konceptem vzdělávání a integračními projekty, které zapojují děti a jejich rodiny do společnosti, nejen rozvíjí schopnosti, ale především výrazně zlepšuje kvalitu jejich života. Unikátní vzdělávací centrum a dětský hospic pro děti s těžkým kombinovaným postižením plánuje organizace otevřít v roce 2018.

Bohemia Energy podporuje organizace, které jsou z hlediska své činnosti pro společnost nepostradatelné a zásadním způsobem pomáhají zejména dětem. Patří mezi ně například organizace Život dětem, Černí koně, Česká asociace streetwork a nově také Pink Crocodile School.

(redakce)

 

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>