Ekonomické výsledky Bohemia Energy 2016: nejlepší výsledky v historii

12.3.2017 Bohemia EnergyX Energie  Komentář

Energetická skupina Bohemia Energy, kterou tvoří společnosti Bohemia Energy, Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a Slovakia Energy, oznámila překonání hranice 1 milionu zákazníků a růst tržeb na 14,6 mld. Kč. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

Společnost ke konci roku 2016 evidovala celkem 1 042 517 zákazníků, což představuje cca 35,4% meziroční nárůst. Tržby skupiny oproti uplynulému roku vzrostly o rekordních 35 %. Tento výrazný nárůst obratu je způsoben zejména úspěšnými akvizicemi společností Europe Easy Energy a X Energie, které se vloni staly součástí skupiny. Nejdynamičtější růst zaznamenala společnost Slovakia Energy, která zvýšila svůj obrat o 30 % na 2,33 mld. Kč.

(redakce)

Komentář Ekonomické výsledky Bohemia Energy 2016: nejlepší výsledky v historii

  • Jan Cihlář řekl:

    Nedivím se, že mají úspěšný rok, když pohltili mýho dodavatele. U Xenergie jsem už od roku 2013 a vždy jsem s nimi byl spokojen, tak doufám, že tomu tak i zůstane nadále. Zatím tomu vše naznačuje, že by mohlo.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>